1. roditeljski sestanek: četrtek, 9. 9. 2021 ob 17. uri za vse 1. letnike (sestanek bo potekal na daljavo)

1. roditeljski sestanek: četrtek, 9. 9. 2021 ob 17:30. uri za vse višje letnike (sestanek bo potekal na daljavo)

2. roditeljski sestanek: torek, 5. 4. 2022 ob 17. uri

1. skupne govorilne ure: torek, 9. 11. 2021 ob 17. uri

2. skupne govorilne ure: torek, 18. 1. 2022 ob 17. uri

V torek 18. 1. 2022, bodo ob 17:00 potekale skupne govorilne ure – NA DALJAVO, preko Zoom povezav.

Povezave bodo starši prejeli na e-mail naslove v torek dopoldan. Govorilnih ur v živo tokrat ne bo.

3. skupne govorilne ure: torek, 5. 4. 2022 ob 18. uri

4. skupne govorilne ure: torek, 10. 5. 2022 ob 17:00

 

Govorilne ure se izvajajo v zbornici šole na telefonu 01 5600 412. 

V kolikor želite s posameznim učiteljem opraviti govorilno uro v živo, se prosim prej po njegovem emailu dogovorite za srečanje.  

Dopoldanske – individualne ure bodo potekale do 31. 5. 2022.

UČITELJ DAN V TEDNU URA
Berdajs Andrej ponedeljek  
Besednjak Maja sreda  
Bešter Nežka četrtek  
Bitenc Jakob četrtek  
Bizjak Martina ponedeljek  
Brunček Janko ponedeljek  
Carli Arsovič Bojana ponedeljek  
Debevc Miha torek  
Djokić Dimitrije četrtek  
Došler Miha četrtek  
Goričan Vojko petek  
Hernaus Tatjana torek  
Hribernik Klavdija četrtek  
Jurček Robert ponedeljek  
Justin Irena sreda  
Juvan Berič Ksenija ponedeljek  
Kadunc Nina petek  
Kastelic Nejc sreda  
Kokelj Snežna torek  
Kolar Nataša petek  
Korun Robert ponedeljek  
Kotnik Srečko ponedeljek  
Kristan Dejan ponedeljek  
Križnar Borut petek  
Krstić Florjanič Staša četrtek  
Kukec Miha sreda  
Lazić Aleksandar torek  
Lipush Rebernak Tilen četrtek  
Lončar Klemenčič Mery ponedeljek  
Mandeljc Matej torek  
Mezgec Karin torek  
Mrak Merhar Irena sreda  
Perko Marjana Ada sreda  
Petrič Alenka petek  
Pezdirc Kolnik Marjana petek  
Pirnovar Kadrijevič Dagmar po dogovoru  
Planinc Jerica ponedeljek  
Postolova Biljana petek  
Pregl Majda petek  
Prodan Karin petek  
Pšenica Tomaž ponedeljek  
Suhadolnik Bojana petek  
Ševerkar David petek  
Šmalc Bernarda sreda  
Štembal Capuder Maja sreda  
Tomšič Grgurič Alenka torek  
Trček Silvo ponedeljek  
Vodopivec Rok torek  
Vogrič Matjana torek  
Vrčkovnik Renata po dogovoru  
Zupančič Jure sreda  
Zver Sonja torek  
Žakelj Franci ponedeljek  
Žirovnik Grudnik Petra sreda