1. roditeljski sestanek: 8. 9. 2022 ob 17:00 (1. letniki v športni dvorani, ostali letniki v šoli)

2. roditeljski sestanek: 4. 4. 2022 ob 17:00

1. skupne govorilne ure: 8. 11. 2022 ob 17:00

2. skupne govorilne ure: 17. 1. 2023 ob 17:00

3. skupne govorilne ure: 4. 4. 2023 ob 18:00

4. skupne govorilne ure: 9. 5. 2023 ob 17:00

 

V DELU!

Govorilne ure se izvajajo v zbornici šole na telefonu 01 5600 412,

od 1. OKTOBRA 2022 do 31. MAJA 2023. 

V kolikor želite s posameznim učiteljem opraviti govorilno uro v živo, se z njim/njo prosim prej po e-mailu dogovorite za srečanje.  

UČITELJ DAN URA
Berdajs Andrej ponedeljek 6. ura (12:35 – 13:20)
Besednjak Maja torek 5. ura (11:45 – 12:30)
Bešter Nežka ponedeljek 6. ura (12:35 – 13:20)
Bitenc Jakob ponedeljek 4. ura (10:55 – 11:40)
Bizjak Martina torek 2. ura (8:50 – 9:35)
Brunček Janko ponedeljek 4. ura (10:55 – 11:40)
Carli Arsovič Bojana ponedeljek 7. ura (13:25 – 14:10)
Debevc Miha četrtek 3. ura (9:40 – 10:25)
Dizdarević Mehić Medina Po dogovoru
Djokić Dimitrije sreda 4. ura (10:55 – 11:40)
Došler Miha petek 2. ura (8:50 – 9:35)
Florjanič Staša torek 3. ura (9:40 – 10:25)
Goričan Vojko sreda 4. ura (10:55 – 11:40)
Hanžek Šušteršič Iza sreda 2. ura (8:50 – 9:35)
Hernaus Tatjana sreda 4. ura (10:55 – 11:40)
Hribernik Klavdija sreda 4. ura (10:55 – 11:40)
Jager Gvido Po dogovoru
Jurček Robert ponedeljek 3. ura (9:40 – 10:25)
Justin Irena torek 5. ura (11:45 – 12:30)
Juvan Berič Ksenija ponedeljek 2. ura (8:50 – 9:35)
Kadunc Nina četrtek 1. ura (8:00 – 8:45)
Kokelj Snežna sreda 4. ura (10:55 – 11:40)
Kolar Nataša sreda 2. ura (8:50 – 9:35)
Korun Robert sreda 6. ura (12:35 – 13:20)
Kotnik Srečko ponedeljek 2. ura (8:50 – 9:35)
Kristan Dejan ponedeljek 2. ura (8:50 – 9:35)
Križnar Borut sreda 2. ura (8:50 – 9:35)
Krpan Bojan ponedeljek 5. ura (11:45 – 12:30)
Kukec Miha četrtek 4. ura (10:55 – 11:40)
Kumer Mateja sreda 2. ura (8:50 – 9:35)
Lazić Aleksandar ponedeljek 5. ura (11:45 – 12:30)
Leskošek Karmen sreda 5. ura (11:45 – 12:30)
Lipush Rebernak Tilen ponedeljek 4. ura (10:55 – 11:40)
Lončar Klemenčič Mery četrtek 5. ura (11:45 – 12:30)
Mandeljc Matej torek 5. ura (11:45 – 12:30)
Maze Maja ponedeljek 5. ura (11:45 – 12:30)
Mezgec Karin ponedeljek 5. ura (11:45 – 12:30)
Mrak Merhar Irena sreda 4. ura (10:55 – 11:40)
Odlazek Ana sreda 2. ura (8:50 – 9:35)
Petrič Alenka sreda 4. ura (10:55 – 11:40)
Pirnovar Kadrijevič Dagmar Po dogovoru
Planinc Jerica ponedeljek 5. ura (11:45 – 12:30)
Postolova Biljana petek 3. ura (9:40 – 10:25)
Pregl Majda sreda 3. ura (9:40 – 10:25)
Prodan Karin torek 4. ura (10:55 – 11:40)
Pšenica Tomaž torek 6. ura (12:35 – 13:20)
Repar Alma Po dogovoru
Slemenšek Lucija sreda 4. ura (10:55 – 11:40)
Suhadolnik Bojana četrtek 2. ura (8:50 – 9:35)
Ševerkar David četrtek 2. ura (8:50 – 9:35)
Šmalc Bernarda sreda 2. ura (8:50 – 9:35)
Tomšič Grgurič Alenka petek 2. ura (8:50 – 9:35)
Trček Silvo petek 1. ura (8:00 – 8:45)
Vodopivec Rok petek 3. ura (9:40 – 10:25)
Vogrič Matjana četrtek 4. ura (10:55 – 11:40)
Vrčkovnik Renata Po dogovoru
Zelnik Janja sreda 3. ura (9:40 – 10:25)
Zidar Šmic Vanja četrtek 3. ura (9:40 – 10:25)
Zupančič Jure četrtek 3. ura (9:40 – 10:25)
Žakelj Franci ponedeljek 4. ura (10:55 – 11:40)
Žirovnik Grudnik Petra Po dogovoru