1. roditeljski sestanek: torek, 8. 9. 2020 ob 17. uri

2. roditeljski sestanek: torek, 6. 4. 2021 ob 17. uri

1. skupne govorilne ure: torek, 10. 11. 2020 ob 17. uri

2. skupne govorilne ure: torek, 19. 1. 2021 ob 17. uri

3. skupne govorilne ure: torek, 6. 4. 2021 ob 18. uri

4. skupne govorilne ure: torek, 11. 5. 2021 ob 17. uri

Dopoldanske govorilne ure za starše
UČITELJ DAN URA ŠOLSKA URA
1 Berdajs Andrej ponedeljek 9:40 – 10:25 3. ura
2 Besednjak Maja  (G1D) četrtek 9:40 – 10:25 3. ura
3 Bešter Nežka  (GT4B) ponedeljek 9:40 – 10:25 3. ura
4 Bizjak Martina   (T2A) torek 10:55 – 11:40 4. ura
5 Brunček Janko   (KRZ1C) četrtek 9:40 – 10:25 3. ura
6 Carli Arsovič Bojana   (T1A) torek 10:55 – 11:40 4. ura
7 Cevzar Nuša   (O1C) ponedeljek 9:40 – 10:25 3. ura
8 Debevc Miha ponedeljek 9:40 – 10:25 3. ura
9 Djokić Dimitrije torek 9:40 – 10:25 3. ura
11 Goričan Vojko   (PT2) torek 12:35 – 13:20 6. ura
12 Hernaus Tatjana torek 11:45 – 12:30 5. ura
13 Jurček Robert  (U1B) ponedeljek 9:40 – 10:25 3. ura
14 Jurčič Mirko ponedeljek 8:50 – 9:35 2. ura
15 Justin Irena   (O4C) sreda 9:40 – 10:25 3. ura
16 Juvan Berič Ksenija  (GT3B) sreda 12:35 – 13:20 6. ura
17 Kadunc Nina četrtek 8:50 – 9:35 2. ura
18 Kolar Nataša petek 9:40 – 10:25 3. ura
19 Korun Robert   (U2B) ponedeljek 12:35 – 13:20 6. ura
20 Kotnik Srečko   (N2D) sreda 12:35 – 13:20 6. ura
21 Križnar Borut torek 9:40 – 10:25 3. ura
22 Krstić Florjanič Staša četrtek 10:55 – 11:40 4. ura
23 Kukec Miha torek 10:55 – 11:40 4. ura
25 Lazić Aleksandar sreda 10:55 – 11:40 4. ura
26 Lipush Rebernak Tilen četrtek 9:40 – 10:25 3. ura
27 Mezgec Karin   (O2C) ponedeljek 9:40 – 10:25 3. ura
28 Perko Igor   (O3C) torek 9:40 – 10:25 3. ura
29 Perko Marjana Ada petek 8:50 – 9:35 2. ura
30 Petrič Alenka  (KPRZ3A) ponedeljek 8:50 – 9:35 2. ura
31 Pezdirc Kolnik Marjana sreda 9:40 – 10:25 3. ura
32 Pirnovar Kadrijevič Dagmar po dogovoru
33 Planinc Jerica   (T1B) torek 8:50 – 9:35 2. ura
34 Postolova Biljana četrtek 8:50 – 9:35 2. ura
35 Potočar Marinka sreda 8:00 – 8:45 1. ura
36 Poznič Aleš torek 8:50 – 9:35 2. ura
37 Pregl Majda torek 9:40 – 10:25 3. ura
38 Prodan Karin   (T3A) torek 10:55 – 11:40 4. ura
40 Suhadolnik Bojana  (GT2B) petek 10:55 – 11:40 4. ura
41 Šajn Ksenija ponedeljek 10:55 – 11:40 4. ura
42 Ševerkar David   (T4B) četrtek 8:50 – 9:35 2. ura
43 Šmalc Bernarda   (U3B) petek 9:40 – 10:25 3. ura
44 Štembal Capuder Maja  (KPRZ2A) torek 14:15 – 15:00 8. ura
45 Tomšič Grgurič Alenka sreda 9:40 – 10:25 3. ura
46 Trček Silvo  (N1D) ponedeljek 12:35 – 13:20 6. ura
47 Vogrič Matjana   (P1A) petek 10:55 – 11:40 4. ura
48 Žakelj Franci ponedeljek 9:40 – 10:25 3. ura
49 Žirovnik Grudnik Petra četrtek 8:50 – 9:35 2. ura
50 Žitnik Tomaž (PT2) ponedeljek 9:40 – 10:25 3. ura